Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    15 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Praca.pl Praca śląskie Katowice Konsultant ds. Wdrożeń Katowice
Starszy Konsultant Wdrożeniowy Systemów ERP

Grupa KOTRAK
Katowice
praca stacjonarna
3560 dni temu

Grupa Kotrak jest globalnym dostawcą systemów ERP, doświadczonym integratorem rozwiązań informatycznych, oraz zaufanym producentem nowoczesnych aplikacji biznesowych. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach branżowych oraz systemach mobilnych.

Realizujemy projekty w Polsce i za granicą. Nasze oprogramowanie używane jest w Holandii, Rosji, Czechach, Wietnamie, RPA i Brazylii.

Działamy na rynku IT od ponad 20 lat. Cały ten czas staramy się dbać o rozwój firmy, dobrą reputację oraz uczciwość wobec kontrahentów. Kapitał Grupy Kotrak tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz ogromne doświadczenie zdobyte w długotrwałych relacjach ze swoimi partnerami. Grupa Kotrak to miejsce ludzi ambitnych i kreatywnych, szukających satysfakcji z pracy. Więcej informacji na www.kotrak.com.

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań;
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP;
  • Szkolenia użytkowników ww. systemu;
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu.
Wymagania:
  • Min. 2 – letnie, doświadczenie i kompetencje  we wdrażaniu systemów informatycznych ( w tym: produkcja, logistyka, MWS , CRM,  systemy klasy ERP oraz Workflow);
  • Znajomość MS SQL i Crystal Reports (mile widziana);
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność zastosowania narzędzi informatycznych
  • w zagadnieniach ekonomicznych przedsiębiorstwa;
  • Komunikatywność;
  • Sumienność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Prawo jazdy kat. „B”.
Oferujemy:
  • Praca na pełny etat;
  • Pracę nad rozwiązaniami dla jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków IT;
  • Możliwość rozwijania i doskonalenia umiejętności - wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje, certyfikacje, uczestnictwo w wydarzeniach związanych z branżą;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy (unikalna przestrzeń biurowa ze strefą do wypoczynku).
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)