Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Programista Java

CFT Polska
Białystok
praca stacjonarna
3211 dni temu

Dajemy szansę na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w obszarze projektowania, implementacji i wdrażania systemów informatycznych, na pracę przy dużych międzynarodowych projektach z doświadczonym zespołem. Jeżeli jesteś dobrym programistą lub chcesz nim być, nie straszne Ci nowe wyzwania, to zapraszamy do współpracy!

CFT Polska

Od ponad 20 lat zajmujemy się świadczeniem usług w dziedzinach IT, takich jak: rozwój, integracja i wsparcie systemów informatycznych, zarządzanie projektami, analizy biznesowe i techniczne, produkcja, testowanie i wdrażanie oprogramowania w oparciu o sprawdzone standardy jakości. Jesteśmy firmą konsultingową współpracującą z wieloma branżami. Posiadamy biura w Chicago, Warszawie, Białymstoku oraz w Bydgoszczy.

Miejsce pracy: Białystok
Numer refencyjny: ST/JAVA/BIA

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Starszy Programista Java będzie brała aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • dobra znajomość Java EE
  • min. 2 lata doświadczenia
  • znajomość tematyki relacyjnych baz danych
  • możliwość komunikacji w języku angielskim
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość Hibernate, Spring, Maven, GWT
Oferujemy:
  • pracę na cały etat
  • możliwość rozwoju zawodowego, pracy w najnowszych technologiach
  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).