Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Specjalista ds. Insights

Żabka Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2348 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek i ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • wsparcie rozwoju sieci handlowej poprzez dostarczanie wniosków i rekomendacji na podstawie badań i analiz marketingowych,
  • ewaluacja działań marketingowych oraz dostarczanie biznesowych rekomendacji,
  • identyfikowanie potrzeb rozwojowych biznesu i dostarczanie inspiracji (śledzenie trendów, analiza źródeł wtórnych),
  • zarządzanie agencjami badawczymi i projektami badawczymi.
Oczekujemy od Ciebie:
  • 4-5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętności wnioskowania na bazie wielu źródeł wiedzy,
  • zdolności analitycznych (obsługa excel'a na poziomie średniozaawansowanym jest weryfikowana w procesie rekrutacji),
  • praktycznej znajomości metodologii badań ilościowych i jakościowych
  • umiejętności prezentowania wniosków i rekomendacji dla potrzeb wyższego szczebla zarządzania,
  • chęci podejmowania własnej inicjatywy i otwartości na dyskusję,
  • świetnej organizacja czasu pracy i wielozadaniowości,
  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki analityczne lub  badania rynkowe)
  • znajomości SPSS i VBA (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • ważną rolę w kształtowaniu decyzji biznesowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego,
  • wsparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników,
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe),
  • przyjazną atmosferę pracy.
zabkapolska.pl