Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. roszczeń robót budowlanych

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: prowadzenie korespondencji kontraktowej z zamawiającym i podwykonawcami, w tym ewentualnie w oparciu o warunki FIDIC, współpraca z kierownictwem budowy w zakresie formułowania roszczeń, udział w spotkaniach z zamawiającym, nadzorem inwestorskim i podwykonawcami.
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Specjalista ds. Roszczeń Wrocław
Starszy Specjalista ds. Postępowania Egzekucyjnego

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3217 dni temu

Wrocław

zakres obowiązków

  • obsługa spraw o dużym zaangażowaniu kapitałowym banku na etapie przedegzekucyjnym i etapie egzekucji komorniczej, z uwzględnieniem działań restrukturyzacyjnych
  • analiza spraw pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania oraz strategii odzyskiwania wierzytelności
  • ścisła współpraca z organami egzekucyjnymi i koordynacja działań
  • nadzorowanie przebiegu postępowania, przy jednoczesnej inicjatywie w zakresie czynności mających na celu zapewnienie jego skuteczności
  • realizacja założonych celów finansowych
  • raportowanie efektów podjętych działań

wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • preferowane wykształcenie kierunkowe: prawo/administracja
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i przepisów prawa z zakresu egzekucji komorniczej i praktycznej znajomości przepisów w zakresie procedury postępowania cywilnego
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • wysokie zorientowanie na efekt wykonywanej pracy
  • odpowiedzialność, komunikatywność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu, asertywność, umiejętność podejmowania decyzji
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju i awansu
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • pakiet socjalny obejmujący prywatną opiekę medyczną