Podobne oferty pracy

Starszy specjalista ds. projektów, inwestycji i remontów

PKO Bank Polski

Kraków

Centrum Administracji

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: CEN/100/10/2017

Główne zadania:
• przygotowywanie wniosków i planów projektowych oraz innych dokumentów umożliwiających realizację inwestycji, projektów i remontów dotyczących nieruchomości użytkowanych przez Bank
• koordynowanie i nadzór prac realizowanych przez podmioty zewnętrzne w zakresie zadań inwestycyjnych, projektów oraz remontów
• sprawowanie nadzoru inwestorskiego zgodnie z zapisami prawa budowlanego
• pozyskiwanie dla celów projektowych decyzji i warunków zabudowy, niezbędnych dla realizacji zadań inwestycyjnych, projektów i remontów
• przygotowywanie dokumentów umożliwiających rozliczenie zadań inwestycyjnych, projektów
i remontów

Oczekujemy:
• wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowlane)
• doświadczenia w prowadzeniu dużych projektów budowlanych, koordynowaniu oraz nadzorowaniu prac projektowych i budowalnych
• znajomości procesu remontowo—inwestycyjnego
• uprawnienia budowlane, sanitarne lub elektryczne będą dodatkowym atutem
• znajomości obowiązujących przepisów prawa w w/w obszarze
• znajomości pakietu MS Office oraz programów NORMA, AUTOCAD
• czynnego prawa jazdy kat. B
• dyspozycyjności – gotowości do częstych podróży służbowych w obrębie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego
• umiejętności pracy pod silną presją czasu przy dużej różnorodności realizowanych zadań
• dokładności, sumienności, dobrej współpracy z klientami wewnętrznymi oraz pracownikami Banku

Oferujemy:
• umowę o pracę
• atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
• konkurencyjne wynagrodzenie
• profesjonalny system szkoleń

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl