Starszy Specjalista ds. rurociągów

Hays Poland

Warszawa

762 dni temu

Starszy Specjalista ds. rurociągów
Warszawa
Starszy Specjalista ds. rurociągów
Warszawa
Nr Ref.: 1069894

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy budowlano-montażowej z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. rurociągów. 

Twoje następne stanowisko
Starszy specjalista ds. rurociągów bierze aktywny udział w nadzorze nad montażem urządzeń i rurociągów technologicznych. Bierze udział w tworzeniu harmonogramu realizacji robót oraz nadzoruje realizację harmonogramu. Analizuje dokumentację montażową i procesową oraz odbiera urządzenia i instalacje do montażu. Nadzoruje przygotowanie dokumentów odbiorowych oraz raportuje postęp prac.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny Kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu lub nadzorze nad montażem rurociągów w energetyce lub przemyśle chemicznym, petrochemicznym. Od Kandydatów wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. 

Co zyskujesz?
Możliwość rozwoju w pracy przy dużym projekcie energetycznym, atrakcyjne wynagrodzenie, 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Rekrutują z Praca.pl