Starszy Specjalista ds. rurociągów

Hays Poland

Warszawa

756 dni temu

Starszy Specjalista ds. rurociągów
Warszawa
Starszy Specjalista ds. rurociągów
Warszawa
Nr Ref.: 1069894

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.Twoja następna firma

Dla naszego Klienta, firmy budowlano-montażowej z branży energetycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. rurociągów. 

Twoje następne stanowisko
Starszy specjalista ds. rurociągów bierze aktywny udział w nadzorze nad montażem urządzeń i rurociągów technologicznych. Bierze udział w tworzeniu harmonogramu realizacji robót oraz nadzoruje realizację harmonogramu. Analizuje dokumentację montażową i procesową oraz odbiera urządzenia i instalacje do montażu. Nadzoruje przygotowanie dokumentów odbiorowych oraz raportuje postęp prac.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny Kandydat na to stanowisko posiada wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu lub nadzorze nad montażem rurociągów w energetyce lub przemyśle chemicznym, petrochemicznym. Od Kandydatów wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. 

Co zyskujesz?
Możliwość rozwoju w pracy przy dużym projekcie energetycznym, atrakcyjne wynagrodzenie, 

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Rekrutują z Praca.pl