Podobne oferty pracy

Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. ogłaszają rekrutację na stanowisko:

Starszy Specjalista w Wydziale Utrzymania Aplikacji

Nr Ref.: DT/WUA/SS/07/17

Miejsce pracy: Warszawa

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
  • Administracja systemami informatycznymi w warstwie aplikacyjnej, w tym: weryfikacja składowych oraz planów instalacji, instalacja nowych wersji aplikacji, zarządzanie wersjami aplikacji w systemie, zarządzanie kodami źródłowymi, weryfikacja dokumentacji technicznej;
  • Realizacja zadań w zakresie wsparcia dla usług utrzymania oprogramowania;
  • Opiniowanie, opracowywanie dokumentacji w projektach w zakresie technicznym.
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z utrzymaniem usług IT w warstwie oprogramowania, rozwiązywaniem problemów użytkowników oraz wdrażaniem zmian aplikacji;
  • Znajomość narzędzi służących do zarządzania zmianą oprogramowania, w tym systemu kontroli wersji GIT;
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL oraz znajomość podstawowych poleceń środowiska Linux/Unix;
  • Znajomość środowiska Windows Server;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1-B2;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: PL/SQL; modelowania procesów (UML, BPMN); metody analizy obiektowej i strukturalnej; programowanie w środowiskach NET/JAVA; systemów klasy Asset Management; ITIL.

Poznaj stanowisko: Administrator Systemów Informatycznych

Administrator systemów informatycznych jest to osoba odpowiedzialna za sprawność, konserwację oraz wdrażanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, masowe integrowanie oraz migracje danych, a także dbałość o sprawność urządzeń, konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego. ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl