Staż Menedżerski

Klient portalu Praca.pl

Poznań

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 1886265, z dnia 2018-01-12

DOŁĄCZ DO NAS

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i rozwijania rynku
  • Prowadzenie procesu rekrutacji oraz wdrażanie kandydatów do pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Dbanie o jakość sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami firmy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Świadectwo o niekaralności
  • Komunikatywność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Postawa proaktywna i kreatywność

Oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzenia
  • Profesjonale szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
  • Możliwość rozwoju kariery na stanowisko kierownicze
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie cieszącej się rozpoznawalnością i zaufaniem klientów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Rekrutują z Praca.pl