Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
stażysta / praktykant stanowisko referent d/s turystyki - doradca klienta.

Bon Voyage Prywatne Biuro Podróży
Poznań
praca stacjonarna
6148 dni temu

Ogłoszenie numer: 32205, z dnia 2007-08-03

Bon Voyage jest najdłużej działającym polskim prywatnym biurem podrózy, założonym w 1982 r. Bon Voyage jest organizatorem zagranicznych wyjazdów grupowych i prowadzi agencyjną sprzedaż pakietów turystycznych najlepszych sprawdzonych touroperatorów zagranicznych i polskich

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

osoby zatrudnione na w/w stanowiskach doradzają klientom wybranie najwłaściwszej oferty wyjazdów zagranicznych, podpisują umowy z klientami, rezerwują pakiety turystyczne u organizatorów, wydają dokumenty podróży, udzielają klientom informacji praktycznych dot. podróży i pobytu, atrakcyjności kraju i miejsca wypoczynku, standardu świadczeń, itp.

Wymagania

zaawansowane studia z zakresu obsługi i organizacji ruchu turystycznego lub ukończona edukacja, mile widziane dodatkowe kursy informatyki, programowania oraz znajomość internetowych systemów rezerwacyjnych, niemiecki i/lub angielski.

Oferujemy

- praktykę lub zatrudnienie na staż z perspektywą stałego zatrudnienia na umowie o pracę, - praktykę/pracę w renomowanej stabilnej firmie w dobrych warunkach, w profesjonalnie wyposażonych i estetycznie urządzonych biurach podróży, - praktykę/pracę w przyjaznym zespole współpracowników, - wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników w sprzedaży.