Podobne oferty pracy

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest dynamicznie rozwijającą się instytucją specjalizującą się w obrocie nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (rynek regulowany GPW i rynek New Connect) oraz OTC (waluty i towary). Posiadamy również sieć oddziałów w Europie: Czechy, Słowacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Niemcy i Rumunia.

Stażysta w Dziale Globalnego Marketingu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Współpraca przy tworzeniu oraz realizacji projektów internetowych dla centrali i oddziałów zagranicznych
  • Bliska współpraca z zespołem deweloperów i grafików
  • Zarządzanie contentem na landing pages
  • Udział w działaniach z zakresu email marketingu i marketing automation
  • Zarządzanie i segmentacja baz klientów
  • Wspieranie kierowników projektu w bieżących działaniach
  • Pomoc w testowaniu rozwiązań technologicznych opracowanych przez zespół deweloperów w Dziale Globalnego Marketingu
  • Przygotowywanie badań, raportów i analiz rynkowych/branżowych na potrzeby kierowników projektów
  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi oraz innymi dostawcami
  • Wsparcie działu przy archiwizacji i analizie dokumentów
  • Zarządzanie bazami danych
  • Wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
Wymagania:
  • Studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: marketing, nowe media, marketing internetowy, zarządzanie w marketingu, zarządzanie projektami, e-biznes)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Zainteresowanie digital marketingiem oraz zarządzaniem projektami
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu MS Excel
Oferujemy:
  • 3-6 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji działającej na rynku międzynarodowym
  • Możliwość zgłębiania wiedzy dot. digital marketingu oraz prowadzeniu projektów tworzenia i utrzymania stron internetowych
  • Kontakt z najnowszymi narzędziami z zakresu analityki i marketing automation
  • Ciekawą pracę, wymagającą kreatywności i samodzielności
  • Dogodną lokalizację biura, w okolicach Ronda Daszyńskiego
Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Aplikuj poprzez stronę pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl