Stażysta w Dziale IT

Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

Konica Minolta Business Solutions Polska

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zdalny Helpdesk dla użytkowników w zakresie infrastruktury i aplikacji IT
  • Przygotowywanie narzędzi dla pracowników (komputery, telefony itp.) oraz dokumentacji związanej z ich wydaniem

WYMAGANIA:

  • Mile widziani studenci kierunków o profilu informatycznym (lub pokrewnym technicznym)
  • Dyspozycyjności min. 30 godzin tygodniowo
  • Praktyczna, komunikatywna znajomość języka angielskiego potrzebna głownie do czytania dokumentacji technicznej
  • Posługiwanie się MS Office
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, oraz dokładność w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość systemów klienckich Microsoft Windows 7 i 10
  • Podstawowa znajomość technologii Active Directory

OFERUJEMY:

  • Płatny staż na minimum 3 miesiące w oparciu o umowę zlecenia
  • Elastyczne godziny pracy, z możliwością dopasowania do grafiku zajęć na uczelni
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży w Polsce
  • Możliwość udziału w wybranych szkoleniach wewnętrznych
  • Możliwość przedłużenia dalszej współpracy perspektywę stałego zatrudnienia w organizacji

PROCES REKRUTACJI:

  • Wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą poniższego przycisku

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Poznaj

Konica Minolta, wiodący dostawca rozwiązań do przekazu informacji za pomocą obrazu, oferuje produkty, usługi i aplikacje, które są istotne dla wszystkich obszarów cyfrowego obrazowania. Szczególną wagę firma przywiązuje do systemów zarządzania dokumentami i rozwiązań dla biznesu, zarówno w środowiskach biurowych, jak i produkcyjnych, w zakresie kolorowych wydruków oraz powiązanych materiałów eksploatacyjnych.

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Rekrutują z Praca.pl