Zobacz więcej ofert pracy

Stewardessa

B&W Mariana Brzezinska
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
3167 dni temu

B&W jest czołową agencją pośrednictwa pracy za granicą oraz w Polsce. Posiadamy certyfikat o numerze 7629, który jest świadectwem naszego profesjonalizmu w spełnianiu wymagań klientów na możliwie najwyższym poziomie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i partnersko, dążąc wspólnie do znalezienia najlepszego rozwiązania.

Agencja Pracy B&W numer pozwolenia 7629 poszukuje osób na stanowisko:

Stewardessa
Zadania:
  • praca w Niemczech w pociągach na liniach niemieckich,
  • praca w Warsach.
Wymagania:
  • komunikatywny język niemiecki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy kelnerki, barmanki, pokojówki itp.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 1100 – 1400 Euro na rękę miesięcznie plus napiwki,
  • przez pierwszy miesiąc firma gwarantuje darmowe zakwaterowanie, później pomaga ze znalezieniem pokoju,
  • pracujące osoby będą mieszkały w Koblenz.