Najnowsze oferty pracy

  • Cieśla Szalunkowy

    ALP BAU   Niemcy    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Miejsce pracy: Niemcy
Zobacz więcej ofert pracy

Stolarz / Budowlaniec

JBN Building Contractors
Wielka Brytania, Grantown on Spey
praca stacjonarna
2294 dni temu

Ogłoszenie numer: 1898137, z dnia 2018-01-31

Firma JBN Building Contractors powstala 10 lat temu. Ekipę stanowią Polacy. Cieszymy się bardzo dobrą opinią klientów którzy darzą nas zaufaniem w powierzaniu nam bardzo prestiżowych projektów.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Grantown on Spey

Opis stanowiska

Poszukujemy stolarzy / budowlańców do pracy w Szkocji.

Wymagania

Wymagamy od pracowników doświadczenia w pracy na budowie przede wszystkim umiejętności stawiania konstrukcji drewnianych. Język angielski mile widziany ale nie konieczny ponieważ brygada składa się z Polaków.

Oferujemy

W zależności od umiejętności oferujemy  £10-£12 /godz. Min 40.5 godz/tydz.

Praca legalna, na umowę na czas nieokreślony.

Oferujemy zakwaterowanie i transport.

Dla chętnych praca również w weekendy. Możliwość otrzymania bonusów za 100% obecność w pracy w wysokości 10% miesięcznego wynagrodzenia.

Wynagrodzenie

Od 7000 do 12000 PLN