Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce Ankieter Kielce
Supervisor/ Kontroler Terenowy

InterKadra Sp. z o.o.
Kielce
praca stacjonarna
2987 dni temu

Interkadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: SUP/0216/KIEL
Zadania:
  • nadzór nad grupą ankieterów;
  • motywowanie podległego zespołu;
  • terenowa kontrola jakościowa i ilościowa punktów handlowych;
  • wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami przy użyciu smartfon.
Wymagania:
  • mile widziany własny komputer;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • doskonała umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętność obsługi Excel;
  • umiejętność egzekwowania i delegowania zadań;
  • zaangażowanie, dokładność, uczciwość;
  • osoby komunikatywne i zmotywowane;
  • gotowość do pracy w terenie: przemieszczanie się między punktami handlowymi;
  • odpowiedzialność za powierzony teren badania;
  • umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie;
  • wynagrodzenie: postawa + premia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • narzędzia pracy: telefon typu smartfon wraz z aplikacją;
  • szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne w trakcie badania;
  • badanie/ankiety do wykonania.