Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Merchandiser Radom
Supervisor / Koordynator ds. Merchandisingu

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o
Radom
praca stacjonarna
3608 dni temu

Ogłoszenie numer: 469837, z dnia 2014-07-02

Polska Grupa Merchandisingowa powstała w 2005 roku. Dzięki znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, bardzo szybko znalazła się w branżowej czołówce.  Tę pozycję utrzymuje do dziś, nieustannie rozwijając i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy. Świadomi swojej wartości i siły, współpracujemy z najlepszymi. Z pełnym profesjonalizmem stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania, skupiając całą uwagę na merchandisingu. Nasze działania poparte są przede wszystkim doświadczeniem, którego wynikiem są rozwiązania z najlepszej półki!

Wraz z rozwojem firmy do naszego zespołu na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, wesołą, optymistycznie nastawioną do życia,

potrafiącą nawiązać i utrzymać długoterminowe relacje z Klientem –

ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!!

Będziesz odpowiedzialny za:

  • zarządzanie grupą merchandiserów (rekrutacja, zawieranie i rozwiązywanie umów cywilnoprawnych, szkolenia, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem serwisu) w hipermarketach i supermarketach na podległym terenie
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi naszego Klienta
  • dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta
  • raportowanie temat bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku merchandisera
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisora
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość zasad pracy w hipermarketach
  • własny samochód, prawo jazdy kat. B
  • książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń + konkurencyjne wynagrodzenie
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN