Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn Merchandiser Olsztyn
Supervisor / Koordynator ds. Merchandisingu

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o
Olsztyn
praca stacjonarna
3608 dni temu

Ogłoszenie numer: 483913, z dnia 2014-07-02

Polska Grupa Merchandisingowa powstała w 2005 roku. Dzięki znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, bardzo szybko znalazła się w branżowej czołówce.  Tę pozycję utrzymuje do dziś, nieustannie rozwijając i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy. Świadomi swojej wartości i siły, współpracujemy z najlepszymi. Z pełnym profesjonalizmem stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania, skupiając całą uwagę na merchandisingu. Nasze działania poparte są przede wszystkim doświadczeniem, którego wynikiem są rozwiązania z najlepszej półki!

Wraz z rozwojem firmy do naszego zespołu na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą: samodzielną, komunikatywną, wesołą, optymistycznie nastawioną do życia,

potrafiącą nawiązać i utrzymać długoterminowe relacje z Klientem –

ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!!!

Będziesz odpowiedzialny za:

  • zarządzanie grupą merchandiserów (rekrutacja, zawieranie i rozwiązywanie umów cywilnoprawnych, szkolenia, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem serwisu) w hipermarketach i supermarketach na podległym terenie
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi naszego Klienta
  • dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych i wszelkich wymagań Klienta
  • raportowanie temat bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach
  • nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku merchandisera
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku supervisora
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • znajomość zasad pracy w hipermarketach
  • własny samochód, prawo jazdy kat. B
  • książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń + konkurencyjne wynagrodzenie
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN