Zobacz więcej ofert pracy

Supply Chain Manager / Assistant Sales Operation

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2271 dni temu

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASA/2018/OW

Zakres Obowiązków:
  • Obsługa klientów i terminowa realizacja zamówień,
  • Przygotowanie umów i ich archiwizacja,
  • Stały monitoring zamówień, dbanie o terminową realizacje odstaw oraz wystawianie dokumentów przewozowych,
  • Bieżący monitoring stanów magazynowych i współpraca fabrykami,
  • Wystawianie i analiza faktur sprzedażowych oraz wystawianie faktur zakupowych,
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych
  • Monitoring limitów kredytowych klientów oraz „miękka windykacja”,
  • Inwentaryzacja,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i zakupów z innych oddziałów międzynarodowych,
  • Opracowanie cyklicznych raportów i sprawozdań.
Wymagania
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Ukończone studia wyższe, związane z ekonomią, logistyką lub administracją,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność obsługi programu Excel na poziomie bardzo dobrym,
  • Nastawienie na realizację celu,
  • Doskonały zmysł organizacyjny i rozwinięte kompetencje analityczne i interpersonalne.
Oferujemy
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w rozwoju nowego oddziału w Polsce,
  • Stałą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Przyjazną atmosferę pracy.