Zobacz więcej ofert pracy

Szatniarz

Politechnika Wrocławska
Wrocław
praca stacjonarna
2863 dni temu

Politechnika Wrocławska poszukuje kandydatów do pracy
w Dziale Ochrony Mienia i Korespondencji na stanowisko:

Szatniarz
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę szatni w obiektach Politechniki Wrocławskiej w okresie 01.10.2016-15.05.2017.

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie okryć wierzchnich, wydawanie numerków,

  • odpowiedzialność za powierzone mienie,

  • utrzymanie czystości w szatni,

  • realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku związanym z obsługą klienta,

  • komunikatywność, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • nienaganna kultura osobista, sumienność, umiejętność zachowania się adekwatnie do sytuacji,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony od 01.10.2016 do 15.05.2017,

  • pracę w systemie zmianowym, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,

  • pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).

Poznaj

Politechnika Wrocławska powstała w 1945 r., głównie dzięki zaangażowaniu pracowników naukowych nieistniejących już Politechniki Lwowskiej i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, którzy zagospodarowali zniszczone budynki niemieckiej Wyższej Szkoły Technicznej - Technische Hochschule.

Dziś kontynuujemy tradycję tych znamienitych polskich uczelni i rozwijamy się w ścisłej współpracy z wiodącymi przedsiębiorstwami Dolnego Śląska. Jesteśmy jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w kraju, w rankingach ogólnopolskich zajmujemy regularnie miejsca w ścisłej czołówce.

Pierwszy rektorem połączonych jeszcze wtedy Politechniki i Uniwersytetu Wrocławskiego był w latach 1945–1951 prof. Stanisław Kulczyński. Od tamtej pory doczekał się już czternastu swoich następców. Obecnie władzę sprawuje prof. Arkadiusz Wójs. Jego kadencja potrwa do końca sierpnia 2024 r.