Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Szef Regionu

DTH Selection
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
4792 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń chłodnicznych i klimatyzacyjnych. Firma posiada ugruntowaną pozycję na Polskim rynku.

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Nr Ref.: 24/SRTH/PAPL

Zakres obowiązków:
  • systematyczne kontakty z klientami: (instalatorami, wykonawcami, biurami projektowymi),
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań technicznych z zakresu chłodnictwa,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży HVACR, mile widziane w zakresie chłodnictwa,
  • prawo jazdy kat. B,
  • łatwość nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • narzędzia pracy wliczając samochód,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę rozbudowane o premie/prowizje,
  • pracę w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Więcej ofert na stronie: www.dth-selection.pl