Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1791429, z dnia 2017-09-13

Partner Temps

Firma Partner sp. j. to młoda dynamicznie rozwijająca się Agencja Pracy Tymczasowej wyspecjalizowana w zakresie selekcji i rekrutacji kadry pracowniczej. Od kilku lat sukcesywnie rozbudowujemy bazę o coraz to nowych Klientów.  Główna siedziba firmy znajduje się w Piasecznie k/ Warszawy.

Personel tworzący firmę PARTNER sp. j. posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki obsłudze jednych z największych tego typu Agencji w Polsce. Nabyta w ten sposób wiedza i kompetencje, pozwala nam na profesjonalne zaspokajanie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów z każdej branży. W realiach stale zmieniających się potrzeb, charakteryzuje nas szczególna otwartość, elastyczność w działaniu oraz szybka i kompleksowa obsługa. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi dawały Państwu najwyższą satysfakcję. Wielu naszych klientów codziennie docenia profesjonalizm i zaangażowanie stale z nami współpracując.

Szef SPA

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Arabia Saudyjska

Opis stanowiska

Pełnienie funkcji kierowniczej w procesach związanych z funkcjonowaniem obiektów spa.

Wymagania

  • dobra organizacji czasu, przedsiębiorczość,
  • profesjonalna i szczegółowej znajomości zagadnień pielęgnacji ciała i twarzy,
  • doświadczenie w branży,
  • znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdu.

Oferujemy

  • satysfakcjonującą pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • mieszkanie,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Manager Hotelu

Manager hotelu to osoba, której obowiązki zawodowe obejmują zarządzanie pracą całej placówki hotelowej. Zajmuje się planowaniem strategii jego rozwoju, realizuje cele sprzedażowe i marketingowe oraz koordynuje pracę podległych mu działów i ludzi. Deleguje zadania podwładnym, uczestniczy w rekrutacji nowych pracowników oraz ustala zasady i procedury funkcjonowania hotelu. Za wykonane obowiązki ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl