Szwacz/Szwaczka
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Szwacz/Szwaczka

Poznaj pracodawcę

Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
woj. dolnośląskie
www.workservice.pl

Poznaj stanowisko:
Szwaczka

Do głównych obowiązków szwaczki należy szycie różnego typu odzieży przy wykorzystaniu specjalnych maszyn szwalniczych takich jak overlocki, podszywarki czy guzikarki. Podstawy zawodu szwaczka zdobywa w trakcie edukacji zawodowej. Osoba pracująca na tym stanowisku powinna posiadać szereg praktycznych umiejętności takich jak właściwe użytkowanie maszyny do szycia, sprawna ...


czytaj więcej: Szwaczka

Praca Szwaczka

Szwacz/Szwaczka - Ogłoszenie archiwalne

Praca Work Service S. A. / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / lubuskie / Żary

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kontroler Jakości Exact Systems S.A. lubuskie

Pracownik produkcji/Operator maszyn (m/k) Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. lubuskie

Asystent ds. sprzedaży warzyw i owoców Tesco Polska Sp. z o.o. lubuskie

Kasjer-Sprzedawca Dino Polska S.A. lubuskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – od usług pracy tymczasowej i rekrutacji pracowników stałych, przez outplacement, po outsourcing usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Od 1999 roku nasi dedykowani konsultanci zdobyli zaufanie 2 200 Klientów, którzy stale wybierają Work Service S.A. na swojego Partnera HR. Dla naszych prestiżowych Klientów każdego dnia zatrudniamy średnio 21 000 pracowników. Partnerstwo bazujące na solidnych fundamentach, zaufaniu i profesjonalizmie, zapewnia stanowiska pracy ponad 250 000 osób rocznie.

Nasi doradcy i konsultanci posiadają szeroką znajomość regionalnych rynków pracy. Ich wiedza, poparta szerokim doświadczeniem, pozwala nam realizować projekty z lokalną precyzją. W Polsce, Rosji, Niemczech, Czechach, Turcji, Rumunii i na Słowacji posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych, za pośrednictwem których przeprowadzamy także rekrutacje w terenie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców. Jednocześnie pozostajemy wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Work Service jest pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy do świata Work Service. Odkryj nasz szeroki wachlarz produktów, rozległą sieć lokalnych biur i paletę innowacyjnych rozwiązań HR. Dowiedz się, w jaki sposób „Przyciągamy Najlepszych”.Szwacz/Szwaczka
Miejsce pracy: Żary


Opis stanowiska:
  • szycie małych i dużych elementów do dachów,
  • sprawdzanie błędów krawieckich.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową.
Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS