Tajemniczy Klient - Audytor
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Tajemniczy Klient - Audytor

Poznaj pracodawcę

ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
woj. dolnośląskie

Poznaj stanowisko:
Tajemniczy Klient (Mystery Shopper)

Tajemniczy klient, zgodnie z „tajemniczą” nazwą stanowiska, wykonuje dość niecodzienne obowiązki. Osoba zatrudniona w tym charakterze ma niepostrzeżenie kontrolować to, co do kontroli jej zlecono. Zleceniodawca może być właścicielem restauracji lub innego lokalu, chcącym dowiedzieć się, czy pod jego nieobecność zatrudniani przez niego pracownicy wykonują swoje obowiązki, obsługa stoi na wysokim poziomie, a godziny pracy są ...

czytaj więcej: Tajemniczy Klient (Mystery Shopper)

Praca Tajemniczy Klient (Mystery Shopper)

Tajemniczy Klient - Audytor - Ogłoszenie archiwalne

Praca Grupa VSC / Doradztwo / Konsulting / Kontrola jakości / Marketing / Reklama / PR / pomorskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Audytor Tajemniczy Klient PGB Human Resources pomorskie

Audytor Energetyczny PGB Human Resources pomorskie

Specjalista ds. Promocji Marki Klientów Serwis Personalny Sp. z o.o. pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 939826, z dnia 2016-01-07

Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 17 lat specjalizujemy się w usługach z zakresu marketingu relacji. Nasz sukces opiera się m.in. na wąskiej specjalizacji w zakresie badań jakości obsługi SecretClient®, a liczne nagrody: Diament Forbes 2013 i 2014, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży.

Jeżeli szukasz dodatkowej pracy, a jednocześnie lubisz zakupy
i zależy Ci na poprawie jakości obsługi w Polsce, zgłoś się już teraz na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Tajemniczy Klient wciela się w rolę przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, nawiązuje rozmowę z pracownikiem, oceniając m.in. jakość obsługi oraz elementy wizualne lokalu. Po wizycie wypełnia raport (ankietę) w systemie on-line.

Jest to praca dorywcza, a ilość zleceń zależy głównie od miejsca zamieszkania oraz jakości wypełnianych ankiet. Więcej szczegółów dotyczących współpracy znajdą Państwo po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w naszym systemie – zachęcamy już teraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie: http://audyty.secretclient.com (zakładka „zostań tajnym klientem").

Wymagania

  • wiek powyżej 18 lat;
  • miejsce zamieszkania – dowolne;
  • otwartość i komunikatywność;
  • uczciwość i rzetelność;
  • wysoka kultura osobista;
  • poprawność pisowni w języku polskim m.in. znajomość zasad ortografii i interpunkcji;
  • stały dostęp do Internetu;
  • posiadanie lub dostęp do aparatu fotograficznego / skanera.

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze badań marketingowych;
  • doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient;
  • posiadanie urządzenia do nagrywania np. dyktafonu

Oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającym się sektorze badań marketingowych;
  • możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu;
  • umowę o dzieło;
  • elastyczne godziny pracy;
  • zdobycie doświadczenia z obszaru badań marketingowych;
  • możliwość poznania standardów obsługi klienta.
 dodaj do ulubionych  drukuj ofertę  ustaw powiadomienia  RSS