Zobacz więcej ofert pracy

Technik dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji

P.U.H. Karaś S.C. T.E.M. Karaś
Chorzów
praca stacjonarna
3575 dni temu

Ogłoszenie numer: 480943, z dnia 2014-07-23

Firma świadcząca usługi w zakresie higieny sanitarnej o zasięgu ogólnokrajowym, dynamicznie rozwijająca się. Wykonujemy cały zakres profesjonalnych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji głównie dla i instytucji. Poszukujemy ludzi dynamicznych, ambitnych z pasją podejmujących nowe wyzwania.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Wykonywanie usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji
  • Montaż i obsługa urządzeń monitorujących szkodniki
  • Obsługa elektronarzędzi - wiertarka, wkrętarka
  • Sporządzanie dokumentacji z realizacji usług

Wymagania

Poszukujemy osoby:

  • potrafiącej pracować samodzielnie i dobrze organizować sobie pracę
  • wykazującej samodyscyplinę i inicjatywę
  • odpowiedzialnej i rzetelne wykonującej powierzone zadania
  • charakteryzującej się nienaganną kulturą osobistą i przyjaznym usposobieniem
  • posiadającej prawo jazdy kat. B - czynne
  • dyspozycyjnej

Nie wymagamy doświadczenia tylko chęci do pracy.

Oferujemy

  • pełną wyzwań, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy)
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia zawodowe, BHP
  • stabilne zatrudnienie na pełnym etacie