Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
TECHNIK DO PRACY W SERWISIE

Foto-Service
Gdynia
praca stacjonarna
5043 dni temu

Ogłoszenie numer: 106107, z dnia 2010-07-16

Foto-Service jest firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie serwisowania i naprawy sprzętu fotograficznego. Centrum Serwisowe wyposażone jest w najwyższej klasy sprzęt i urządzenia, co pozwala na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych usług, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego cyfrowego i analogowego sprzętu fotograficznego. Foto-Service jest wyłącznym, autoryzowanym serwisantem marek Samsung i Sigma w Polsce. W związku z rozwojem firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • naprawa optyki marki Sigma i sprzętu fotograficznego marki Samsung

Wymagania

Idealny kandydat(-ka) posiada:
  • co najmniej średnie wykształcenie elektroniczne lub techniczne (mechanik precyzyjny / elektronik);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • zdolności manualne i zainteresowania techniczne;
  • umiejętność precyzyjnego lutowania;
  • dobrą znajomość obsługi komputera;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • interesującą i rozwojową pracę w młodym zespole;
  • dostęp do najnowszych technologii;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny;
  • stabilne warunki zatrudnienia.