Zobacz więcej ofert pracy

Technik ds. doświadczeń

FERTICO Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin, Opole Lubelskie, Zamość
praca stacjonarna
1496 dni temu

Ogłoszenie numer: 3273438, z dnia 2020-04-01

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin, Opole Lubelskie, Zamość

Opis stanowiska

  • pomoc w wykonywaniu badań polowych środków ochrony roślin
  • wykonywanie zabiegów agrotechnicznych
  • zamawianie towarów wg zgłoszonego zapotrzebowania oraz prowadzenie dokumentacji zakupowej i magazynowej

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie/wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw roślin
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole badawczym

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy