Technik Elektronik

Centrum Serwisowe ORION

Płock

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 1892057, z dnia 2018-01-09

Centrum Serwisowe ORION

Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi sprzętu elektroniki użytkowej tj. odbiorniki telewizyjne, telewizory projekcyjne, telewizory plazmowe, monitory komputerowe CRT i LCD, kamery analogowe i cyfrowe, magnetowidy, tunery satelitarne, odtwarzacze DVD, sprzęt audio HiFi.Wykonujemy naprawy gwarancyjne dla  Sony , Samsung,LG, PHILIPS,SHARP, TOSHIBA,THOMSON,TCL.

Technik Elektronik

Miejsce pracy: mazowieckie / Płock

 

Opis stanowiska

  • naprawa odbiorników LCD

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronicznym 
  • umiejętności techniczne  w zakresie naprawy sprzętu elektronicznego
  • umiejętność pracy w zespole
  • preferowana znajomość języka angielskiego

Wynagrodzenie

Od 2000 do 5000 PLN

 

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Centrum Serwisowe ORION

Zajmujemy się naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi sprzętu elektroniki użytkowej tj. odbiorniki telewizyjne, telewizory projekcyjne, telewizory plazmowe, monitory komputerowe CRT i LCD, kamery analogowe i cyfrowe, magnetowidy, tunery satelitarne, odtwarzacze DVD, sprzęt audio HiFi.
Prowadzimy sprzedaż sprzętu RTV marek SONY i Panasonic, także w systemie ratalnym.

Poznaj stanowisko: Serwisant

Serwisant jest pracownikiem odpowiedzialnym za poprawne funkcjonowanie sprzętu i urządzeń, wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżący stan techniczny maszyn i urządzeń, przechowuje jego dokumentację techniczną i wykonuje ewentualne prace naprawcze, jeśli sprzęt takiej naprawy wymaga. Serwisant to osoba czynnie zaangażowana w organizowanie technicznych warunków dla ...
Serwisant Praca Serwisant

Rekrutują z Praca.pl