Technik Elektroradiologii

Klient portalu Praca.pl

93 dni temu

Ogłoszenie numer: 1871830, z dnia 2017-12-21

Klient portalu Praca.pl

Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową,

poszukuje Techników Elektroradiologii do pracy na terenie całego kraju w Mammobusach i Placówkach Stacjonarnych

Technik Elektroradiologii

Miejsce pracy: podkarpackie

 

Opis stanowiska

  • Wykonywanie badań Mammograficznych na terenie całej Polski w Mammobusach i Placówkach Stacjonarnych. Pracujemy w technologii cyfrowej.

Wymagania

  • Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe

Oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Technik Elektroradiolog

Technik elektroradiolog jest pracownikiem związanym pośrednio lub bezpośrednio z publiczną i niepubliczną służbą zdrowia – wykonuje na indywidualne zlecenie lekarza badania pacjentów z zakresu diagnostyki elektromedycznej oraz radiodiagnostyki. W praktyce oznacza to wykonywanie lub uczestnictwo w przeprowadzaniu badań rentgenowskich, ultrasonograficznych, scyntygraficznych, densytometrycznych, elektrokardiograficznych, ...
Technik Elektroradiolog Praca Technik Elektroradiolog

Rekrutują z Praca.pl