Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Technik / Inżynier budowlany

ASIS Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków / Południowa Polska
praca stacjonarna
5205 dni temu

Ogłoszenie numer: 90670, z dnia 2010-02-25

Specjalistyczna firma wykonawstwa obiektów mostowych, zatrudniająca wysokowykwalifikowaną kadrę inżynierską. Współpracuje z wieloma partnerami zagranicznymi.

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków / Południowa Polska

Opis stanowiska

  • praca pod nadzorem Kierownika Budowy,
  • realizacja kontroli procedur dotyczący jakości wykonywanych robót,
  • sporządzanie, wypełnianie i kompletowanie dokumentów jakościowych,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Nadzorem Budowy w zakresie jakości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne (z zakresu budownictwa),
  • znajomość tematyki kontroli jakości,
  • doświadczenie w pracy na budowie min. 3 lata,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność,
  • mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę