Podobne oferty pracy


Kim jesteśmy?

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

 

Obecnie dla naszego Klienta – renomowanej firmy produkcyjnej – poszukujemy kandydata na stanowisko:


Technik/Inżynier Elektronik (Dział Jakości)

Miejsce pracy: opolskie/ Namysłów

Nr Ref.: PWR/15022016/SJN

Zakres obowiązków:

 • Praca w dziale jakości w przedsiębiorstwie zajmującym się seryjną produkcją elektroniczną
 • Kontrola jakości procesu produkcji (elektronika)
 • Analiza danych, raportowanie i archiwizacja wyników
 • Wdrażanie działań prewencyjnych i korygujących
 • Nadzór nad dokumentacją jakościową

Wymagania:

 • Wykształcenie min. średnie techniczne (profil elektroniczny lub pokrewny)
 • Mile widziana wiedza w zakresie technologii przemysłowego montażu obwodów drukowanych
 • Doświadczenie zawodowe lub praktyki na w/w stanowisku w firmie produkcyjnej będą atutem
 • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
 • Mile widziana wiedza w zakresie sposobów badania i kryteriów oceny jakości procesów produkcyjnych

Oferujemy:

 • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • System szkoleń i benefitów
 • Możliwość odbywania szkoleń specjalistycznych
 • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej

 

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl