Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Technik IT / Asystent Administratora

PN standard
Warszawa
praca stacjonarna
5624 dni temu

Ogłoszenie numer: 55008, z dnia 2009-01-08

PN standard

Firma PN standard s.j., poszukuje pracownika w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych - diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów - instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami - administracja usługami Windows 2003 - administracja sieci TCP/IP - raportowanie wykonanych zadań

Wymagania

- znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania - znajomość budowy i działania urządzeń IT - wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi - rozwinięte zdolności interpersonalne - kreatywność i zdolność analizowania problemów - wykształcenie minimum średnie, wskazane wyższe techniczne - prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- interesującą i rozwijającą pracę - kontakt z nowymi technologiami informatycznymi - możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia i certyfikatów - elastyczny i adekwatny system wynagrodzeń