Technik - laborant

Gi Group Sp z o.o.

Piechowice

81 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Aktualnie poszukujemy kandydatów którzy będą zatrudnieni na umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta, na stanowisku:

Technik - laborant
Miejsce pracy: Piechowice
Nr ref.: TLPC/11/17

Głównych zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku jest wykonywanie i dokumentowanie prób laboratoryjnych przewidzianych zaakceptowanym programem badawczym.

Odpowiedzialność:
• Współpraca przy próbach laboratoryjnych i wykonywanie ich zgodnie z programem;
• Wykonywanie różnego typu badań przy użyciu narzędzi będących do dyspozycji;
• Wykonywanie kontroli jakościowych na produktach;
• Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji;
• Sporządzanie relacji technicznych z wykonanych prób;

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe;
• umiejętności pracy w grupie;
• możliwość pracy na zmiany;
• motywacja do pracy.

Oferujemy:
• umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu;
• pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.

Poznaj

Gi Group Sp z o.o.

O nas?

Gi Group jest międzynarodową firmą wspierającą pracodawców w usprawnianiu procesów wewnętrznych związanych z zatrudnianiem i szkoleniem pracowników. Od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania HR i oferuje pełen zakres usług HR w tym m.in. rekrutacje stałe i tymczasowe, doradztwo personalne oraz outsourcing. Gi Group w Polsce posiada 14 oddziałów i 9 SMS w miastach na terenie całego kraju.

Proces rekrutacji

KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Rekrutują z Praca.pl