Zobacz więcej ofert pracy

Technik radiowy

Electronic Control Systems Sp. z o.o.
Kraków, Kraków Poznań
praca stacjonarna
5828 dni temu

Ogłoszenie numer: 44861, z dnia 2008-06-02

ECS jest liderem na rynku nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych. Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu oraz operatorami. Firma zajmuje się także wykonawstwem systemów automatyki, więcej informacji na stronie www.ecs.com.pl

Miejsce pracy: Kraków, Kraków Poznań

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracowników w oddziale Krakowskim oraz Poznańskim do wykonywania prac związanych z pomiarami, instalacją sieci bezprzewodowej i telekomunikacyjnej. Praca na wysokości.

Wymagania

1. Dobry stan zdrowia 2. Prawo jazdy kategorii B. 3. Umiejętność samodzielnego realizowania zadań

Oferujemy

Pracę stałą w dynamicznie rozwijającej się firmie