Podobne oferty pracy

Ogloszenie numer: 958100, z dnia 2016-01-28

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Technik Serwisu Urządzeń

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pracy związanych z instalacją i montażem urządzeń klimatyzacyjnych na terenie Polski,
  • Prowadzenie prac kontrolnych stanu technicznego urządzeń firmy,
  • Samodzielne lokalizowanie usterek i ich naprawianie oraz dokonywanie prac interwencyjnych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych, diagnoz i napraw urządzeń,
  • Sprawdzanie poprawności działania urządzeń na miejscu montażu (u Klienta),
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej, sporządzanie raportów i kontrola magazynów.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym/mechanicznym/ hydraulika siłowa,
  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac instalatorskich, montażowych w obszarze elektryki oraz eksploatacji urządzeń przemysłowych,
  • Uprawnienia SEP do 1kV oraz eksploacyjno – energetyczne gr. G1 oraz G2 E + D,
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski.

Oferujemy

  • Zatrudnienie dla jednego ze światowych liderów w branży klimatyzacyjnej,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Najwyższej klasy sprzęt do wykonywania zadań,
  • Pracę w zespołach małych zespołach w miłej atmosferze,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...

Rekrutują z Praca.pl