Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Technik utrzymania i budowy

Peek Traffic Sp. z o.o.
małopolskie, Mikołów i okolice
praca stacjonarna
5154 dni temu

Ogłoszenie numer: 96708, z dnia 2010-04-22

jest głównym dostawcą kompleksowych rozwiązań dla ruchu drogowego. Jest częścią dynamicznie rozwijającej się korporacji z siedziba w Holandii, działającej na wielu rynkach Europejskich. W związku z nowymi projektami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Mikołów i okolice

Nr Ref.: TE/SLK/10/03

Opis stanowiska

  • bieżące utrzymanie sygnalizacji świetlnych
  • roboty remontowe, rozbiórkowe i montażowe sygnalizacji świetlnych
  • usuwanie awarii wg zgłoszeń
  • naprawa urządzeń elektrycznych/elektronicznych

Wymagania

  • uprawnienia SEP E do 1 kV
  • mile widziane uprawnienia SEP D
  • ukończone technikum elektryczne, elektroniczne lub pokrewny kierunek
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • gotowość do pracy w pełnym wymiarze z dodatkowymi dyżurami na telefon
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej

Oferujemy

  • praca na pełen etat
  • praca w młodym zespole