Podobne oferty pracy

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.

Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania, spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • wykonywanie napraw parku maszynowego, oraz wprowadzanie działań prewencyjnych w celu uzyskania odpowiednich wskaźników produktywności maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości, które mogą prowadzić do zatrzymania linii produkcyjnych,
  • odpowiadanie za kwestie bezpieczeństwa pracowników i osób postronnych na obszarze napraw,
  • prowadzenie dokumentacji i raportów Utrzymania Ruchu zgodnie z przyjętymi zasadami oraz wprowadzanie i utrzymywanie zasad 5S na podległym obszarze,
  • analizowanie problemów, wdrażanie udoskonaleń, modyfikacji oraz modernizacji maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie raportów, zestawień oraz kalkulacji.
Oczekiwania:
  • wykształcenia minimum zawodowego (preferowane techniczne),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętności analizowania problemów technologicznych,
  • umiejętności programowania sterowników PLC,
  • znajomości hydrauliki, pneumatyki oraz mechaniki,
  • znajomości schematów elektrycznych oraz dokumentacji maszyn i urządzeń,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia elektryczne będą dodatkowymi atutem rekrutacyjnym.
Zapewniamy:
  • ciekawą pracę w znanej międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pełen pakiet socjalny,
  • prywatną opiekę medyczną.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl