Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog (dział drewna)

HR Line Magdalena Kozłowska
pomorskie, Luzino k/Wejherowa
praca stacjonarna
2371 dni temu

Ogłoszenie numer: 1859006, z dnia 2017-12-05

Dla naszego Klienta producenta okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych, istniejącego na rynku od 1969 roku, którego jakość produktów potwierdzona jest licznymi certyfikatami uzyskanymi w instytucjach naukowo-badawczych w Polsce i Europie oraz nagrodami od organizacji branżowych, poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

Obecnie poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Luzino k/Wejherowa

Opis stanowiska

Jesteśmy również otwarci na absolwentów studiów kierunkowych, jeszcze bez doświadczenia zawodowego ale zaangażowanych, gotowych do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, samodzielnie inicjujących nowe rozwiązania.

Najważniejsze zadania:

  • Nadzór i kontrola nad przebiegiem procesu technologicznego.
  • Optymalizacja procesów oraz inicjowanie, wdrażanie usprawnień.
  • Definiowanie oraz tworzenie dokumentacji technologicznej.
  • Przygotowywanie kalkulacji i wycen materiałowych. Poszukiwanie nowych rozwiązań materiałowych.
  • Współpraca z dostawcami komponentów.
  • Budowanie długofalowych relacji z odbiorcami firmy poprzez wysokiej jakości obsługę oraz klientami wewnętrznymi w zakresie współpracy międzywydziałowej.
  • Projektowanie oprzyrządowanie stanowisk pracy oraz instrukcji obsługi urządzeń.
  • Współpraca z Klientami na etapie realizacji zleceń.

Wymagania

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia technicznego.
  • Znajomości procesów planowania.
  • Znajomości dokumentacji i procedur związanych z procesami technologicznymi.
  • Praktycznej znajomości MS Office i AutoCad.
  • Umiejętności analizy dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami stolarki otworowej.
  • Umiejętności wyszukiwania informacji i pro-aktywnej postawy.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
  • Rzetelności w działaniu i uczciwości we współpracy z Klientami i pracownikami.
  • Gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.