Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Technolog Procesów Specjalnych NDT

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
podkarpackie
praca stacjonarna
4781 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. was established in Poland in 2005 and is part of the Omega Resource Group plc, a UK owned leading provider of recruitment and definite management solutions for companies throughout the world. Our strive is for total business excellence which is underpinned by a constant drive for quality throughout. We are pioneering the recruitment industry with award winning resourcing services working in partnership with our clients. Our Operation in Poland is focussed on providing high-end permanent and contract led professional and managerial recruitment assignments across a number of key sectors.

Dla Naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko Technolog Procesów Specjalnych z uprawnieniami na poziom 3 w dziedzinie PT FPI (badania metodą fluoresencyjną) i MT MPI (badania metodą magnetyczną).

Zadania:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna, między innymi za opracowywanie technologii badań nieniszczących oraz będzie podejmować decyzje kwalifikowania wskazań.

Wymagania:

    Idealny kandydat powinien charakteryzować się umiejętnością podejmowania decyzji i dzałania pod presją czasu, odpowiedzialnością, samodzielością oraz brakiem podantości na sugestie innych.

    Od kandydatów wymagamy:

    • co najmniej 5-letniego doświadczenia w zakresie badań NDT
    • wykształcenia wyższego ( preferowane kierunki: Metalurgia, Inżynieria Materiałowa Budowa i Konstrukcja Maszyn)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • gotowości do przeprowadzki

Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
    • możliwości rozwoju,
    • ubezpieczenie medyczne,
    • bonusy, szkolenia

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)