Technolog - produkcja tworzyw sztucznych

Gi Group Sp z o.o.

Kielce

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Technolog Produkcji

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • tworzenie dokumentacji procesowej
  • kontrola i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego
  • dobór i optymalizowanie parametrów pracy maszyn
  • poszukiwanie oraz wdrażanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań technicznych
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • wprowadzanie rozwiązań dla problemów technologicznych.
  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych w firmie
  • kontrolowanie przestrzegania dyscypliny technologicznej w celu utrzymania jakości produkcji na wymaganym poziomie
  • prowadzenie prób technologicznych oraz definiowanie wymogów dla procesów produkcyjnych, analizowanie czasów pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • minimum 2 letnie doświadczenie związane z technologią produkcji
  • praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność / dokładność
  • systematyczność

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule. Aplikacje bez obligatoryjnej zgody nie będą rozpatrywane.
Poniższa klauzula jest obligatoryjna:
1.Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
Poniższa klauzula jest opcjonalna:
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl