Praca.pl Praca Mazowieckie Wiśniew Dyrektor ds. Produkcji Wiśniew
Technolog produkcji mięsa i wędlin (Dyrektor produkcji)

LOBO HR
Wiśniew
praca stacjonarna
3420 dni temu

Lobo jest agencją personalną działającą na terenie Polski i zagranicą. Dla naszego Klienta, czołowego producenta wędlin, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiśniew

Obowiązki:
  • Zarządzanie działem produkcji
  • Nadzór nad procesami produkcji
  • Usprawnianie działania działu
  • Kontrola i badanie jakości wyrobów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
Wymagamy:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - technologia mięsa)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży mięsnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość rozliczania i analizowania kosztów produkcji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Agencji Pracy Lobo oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji oraz w celach marketingowych (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) . Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Więcej naszych ofert na stronie www.lobohr.pl