Podobne oferty pracy

Wipasz S.A. od ponad 21 lat specjalizuje się we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii produkcji dla polskiego przemysłu spożywczego w branży paszowej i drobiarskiej. Czując się odpowiedzialnym za zdrowe i bezpieczne żywienie ludzi, chcemy, żeby nasi konsumenci kupowali żywność z pełną świadomością i przekonaniem dobrego wyboru. Sukcesy jakie odnosi nasza Firma zawdzięczamy pracownikom o otwartych umysłach, chłonnych najnowocześniejszych rozwiązań, którzy identyfikując się z wizją Zakładu poprzez sumienne i innowacyjne wykonywanie swoich obowiązków, przyczyniają się do jego rozwoju. W związku z tym poszukujemy osobę do podjęcia odpowiedzialnego stanowiska pracy jako:

Technolog Produkcji

Miejsce pracy: Mława

Podstawowe obowiązki:
  • Udział w pracach z zakresu optymalizowania i usprawniania procesów technologicznych;
  • Nadzór nad projektami technologicznymi;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym;
  • Współuczestniczenie w pracach nad rozwojem i wdrażaniem nowych produktów;
  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat oferowanego wachlarza produktów;
  • Udział w pracach nad opracowywaniem receptur i dokumentacji technologicznej normalizującej nowe produkty.
Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne; technologia mięsa – dodatkowy atut;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy głównego technologa lub technologa, wynikające z produkcji na liniach zautomatyzowanych w branży spożywczej;
  • Biegłość stosowania systemu HACCP, znajomość standardów BRC/IFS;
  • Chęć nauki przepisów prawnych dotyczących żywności oraz systemów zapewnienia jakości;
  • Gotowość do nauki z zakresu polskiego i zagranicznego rynku drobiarskiego;
  • Znajomość języka angielskiego (w tym branżowego) – dodatkowy atut;
  • Dyspozycyjność: praca zmianowa, gotowość do zamieszkania w Mławie;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Aktualna  książeczka sanitarno – epidemiologiczna.
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Samochód służbowy;
  • Mieszkanie;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków;
  • Szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych i zdobycie unikalnych kompetencji.

Wipasz S.A.

Dane firmy

Wadąg 9
10-373 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Poznaj stanowisko: Technolog

Technolog jest specjalistą, posiadającym dość ogólny zakres obowiązków – najściślej rzecz biorąc technolog zajmuje się organizowaniem i koordynowaniem całokształtu procesów o podłożu technicznym. W praktyce specjalista technolog nadzoruje poprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego i specjalistycznego, znajdującego się na terenie przedsiębiorstwa, kontroluje jego stan techniczny i dopilnowuje terminowego ...

Rekrutują z Praca.pl