Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
TELEMARKETER/ANKIETER TELEFONICZNY

Holiday Travel Center
Warszawa
praca stacjonarna
6240 dni temu

Ogłoszenie numer: 28943, z dnia 2007-05-02

Holiday Travel Center to największy, prywatny, międzynarodowy klub urlopowy w Polsce, działający od 12lat w branży Timeshare, obsługujący ponad 6 tys. rodzin członkowskich.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Jesteś komunikatywna lub komunikatywny? Poświęcisz nam 5 godzin dziennie? Potrafisz rozmawiać przez telefon? Jeśli tak to dołącz do nas i pomóż nam w telefonicznym ankietowaniu naszych potencjalnych klientów.

Wymagania

Wiek minimum 20 lat,dobra dykcja,optymizm.

Oferujemy

Gwarantujemy prace w młodym fantastycznym zespole,rewelacyjną atmosferę, możliwość awansu i co najważniejsze super zarobki. Osoby z doświadczeniem w telemarketingu bardzo mile widziane.