Podobne oferty pracy

Telemarketer - Telepracownik

MEGAENERGY Sp. z o.o.

Rzeszów, Łańcut, Przemyśl, Leżajsk, Krosno, Sanok, Mielec, Stalowa Wola, Lesko, Dębica

Ogłoszenie numer: 1807618, z dnia 2017-10-13

Firma MEGAENERGY to Autoryzowany Partner Handlowy największych koncernów energetycznych w Europie i na Świecie. Dzięki szerokiej gamie produktów oraz profesjonalnym i kompetentnym doradcom zapewniamy naszym klientom bezkonkurencyjne oferty i fachowe doradztwo w obszarze: Energii Elektrycznej i Paliwa Gazowego.

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów, Łańcut, Przemyśl, Leżajsk, Krosno, Sanok, Mielec, Stalowa Wola, Lesko, Dębica

Nr Ref.: podkarpackie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Telemarketera będzie odpowiedzialna za:

  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi odbiorcami energii elektrycznej i paliwa gazowego
  • Telefoniczną, a także mailowa obsługę Klienta oraz nadzór nad terminarzem spotkań dla Handlowców
  • Umawianie spotkań dla Handlowców z klientami B2B (NIC NIE SPRZEDAJESZ)
  • Współpracę z Handlowcami w celu pozyskania klientów
  • Raportowanie umówionych spotkań w systemie CRM

Wymagania

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i umawiania spotkań dla Handlowców
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych, korespondencja z Klientami)
  • Doświadczenie w telemarketingu mile widziane
  • Brak wad wymowy, nienaganna dykcja
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
  • Nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • Zdolność do zarządzania zespołem
  • Stały dostęp do internetu

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia za umówione spotkanie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy – komputer i telefon
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Pracę w systemie Home Office
  • Nienormowany czas pracy (idealny dla studentów)
  • Profesjonalny i bezpłatny system szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Konsultant telefoniczny to osoba, która za pomocą telefonu, skypa udziela porad dla klientów biznesowych lub indywidualnych w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usług it, prawie, finansach, reklamie, a także buduje i utrzymuje pozytywne relacje z klientami. Pracownik ten powinien mieć wykształcenie min. średnie oraz umiejętności w obsłudze komputera w stopniu ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl