Zobacz więcej ofert pracy

Telemarketing

CM LIM Invest Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6170 dni temu

Ogłoszenie numer: 30867, z dnia 2007-06-27

Zapraszamy osoby zainteresowane Telemarketingiem do dołączenia do grona naszych konsultantów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki : - prezentacja oferty firmy - umawianie kontaktów przedstawicieli firmy z klientami - pozyskiwanie nowych klientów - aktualizacja bazy danych

Wymagania

Od zainteresowanych ofertą oczekujemy : - zdolności szybkiego uczenia się - umiejętności pracy w zespole - biegłości w obsłudze komputera - dobrej dykcji i miłego tonu głosu

Oferujemy

Oferta kierowana jest również do studentów Formy zatrudnienia , wysokość wynagrodzenie oraz czas pracy do indywidualnego uzgodnienia. Dodatkowe wynagrodzenie związane z realizacją sprzedaży .