Zobacz więcej ofert pracy

Test Data Manager

ProData Consult Sp.z o.o
Gdynia
praca stacjonarna
2736 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!

ProData

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków

Dla jednej z największych instytucji finansowych szukamy osób na stanowisko Test Data Manager.

Stawka: Idealny kandydat, spełniający wszystkie wymagania (1100 PLN/dzień)

Szukamy osoby, która:

  • Efektywnie tworzy i zarządza Delivery Stream.
  • Zna się na zarządzaniu, projektowaniu, rozwijaniu i opisywaniu wyników testów używając odpowiednich narzędzi oraz technik.
  • Jest w stanie upewnić się, że zasoby są zabezpieczone dla operacji TDM.
  • Umie efektywne rozwinąć testy E2E w ramach współpracy z systemami integracyjnymi.
  • Wie jak zarządzać TDM standardami i wskazówkami.
  • Rozumie na czym polega koordynowanie pracy/kontraktu z wewnętrznymi/zewnętrznymi użytkownikami.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Od 3 do 5 lat doświadczenia jako Test Data Manager.
  • Silną wiedzę koncepcyjną w zakresie zarzadzania wynikami testów.
  • Znajomość systemu bankowego: w szczególności Core Banking i zrozumienie architektury bankowej (batch runs, multiple integration technologies, SOA patterns, etc.).
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Dobre zdolności komunikacyjne.
  • Wykształcenie: licencjat lub magisterium.
Oferujemy:
  • Kontrakt w Gdyni z możliwością delegacji do krajów nordyckich.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport.