Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Tester Oprogramowania

IT KONTRAKT SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
3486 dni temu

IT Kontrakt jest firmą wdrażającą zaawansowane projekty informatyczne w Polsce i innych krajach Unii Europejskiej. Zajmujemy się również leasingiem pracowniczym w branży IT - czyli wynajmowaniem specjalistów do projektów naszych Klientów i Partnerów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: UP/TEOP/WAW/10/P

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz automatycznych oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji testowej i przypadków testowych
  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Analiza dokumentacji biznesowej

Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów oprogramowania
  • Znajomość narzędzi testowych (np. HP QC, JIRA)
  • Znajomość metodyk testowania (mile widziany certyfikat ISTQB)
  • Znajomość Webservice
  • Znajomość XML
  • Mile widziana dobra znajomość SoapUI, SVN
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży e-commerce, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.