Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
TESTER OPROGRAMOWANIA

KALASOFT Systemy Informatyczne
wielkopolskie
praca stacjonarna
5382 dni temu

Ogłoszenie numer: 72192, z dnia 2009-08-21

to lider na rynku zintegrowanych systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie szkół wyższych w Polsce. Należy do jednych z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających producentów oprogramowania tego typu w naszym kraju. Jako jedyny producent na rynku Kalasoft od początku zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem i rozwijaniem rozwiązań dedykowanych dla uczelni. Początki firmy sięgają roku 1989, kiedy to pojawiła się pierwsza wersja systemu HMS Solution - kompleksowego programu do obsługi szkół wyższych. Kalasoft jest autorem i dystrybutorem tego oprogramowania. Szeroki zakres usług obejmuje również prace nad wdrożeniem systemu u klienta oraz niezbędne szkolenia dla pracowników. Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • diagnostyka usterek oprogramowania
  • testowanie oprogramowania (manualne i automatyczne)
  • tworzenie scenariuszy testowych
  • testowanie wydajności i ergonomii oprogramowania
  • analiza wyników testów
  • sporządzanie dokumentacji z przeprowadzanych testów
  • ścisła współpraca z programistami i konsultantami

Wymagania

  • student V roku lub absolwent kierunku technicznego,
  • znajomość jednego z wymienionych języków oprogramowania: PHP, Java, JavaScript, SQL
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux
  • umiejętność analitycznego i szybkiego rozwiązywania problemów
  • kreatywność, dociekliwość i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • znajomość technik i metod automatycznego testowania aplikacji

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia