Podobne oferty pracy

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Tester

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Analizowanie dokumentacji projektowej – praca z dokumentacją biznesową i techniczną.
  • Tworzenie i realizowanie scenariuszy i przypadków testowych (testy funkcjonalne i regresji)
  • Wsparcie zespołu deweloperów w analizowaniu błędów produkcji i ich rozwiązywaniu.
  • Przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonych testów.
  • Archiwizacja dokumentacji testowej.
  • Koordynowanie testów.
  • Raportowanie.
Wymagania wobec kandydatów:
  • Praktycznej i teoretyczna wiedzy zakresu testowania i jakości oprogramowania
  • Zdolności analityczne.
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie.
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza)

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

  • administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie,
  • moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
  • mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

*lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl