PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Tester

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Analizowanie dokumentacji projektowej – praca z dokumentacją biznesową i techniczną.
  • Tworzenie i realizowanie scenariuszy i przypadków testowych (testy funkcjonalne i regresji)
  • Wsparcie zespołu deweloperów w analizowaniu błędów produkcji i ich rozwiązywaniu.
  • Przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonych testów.
  • Archiwizacja dokumentacji testowej.
  • Koordynowanie testów.
  • Raportowanie.
Wymagania wobec kandydatów:
  • Praktycznej i teoretyczna wiedzy zakresu testowania i jakości oprogramowania
  • Zdolności analityczne.
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie.
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Kontrakt (własna działalność gospodarcza)

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez PKO BP Finat Sp. zo.o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez PKO BP Finat Sp. zo.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

  • administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest PKO BP Finat Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Grójeckiej 5 w Warszawie,
  • moje dane osobowe mogą zostać udostępnione PKO Bankowi Polskiemu SA i innym podmiotom z Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego* w celach rekrutacyjnych,
  • mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.

*lista podmiotów znajduje się pod linkiem

Poznaj

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Oferujemy kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem tworzonych przez naszych najlepszych specjalistów rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych.

Nasze usługi kierujemy do uczestników  rynku kapitałowego koncentrując się na funduszach inwestycyjnych, otwartych funduszach emerytalnych i ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych, które poszukują zewnętrznego partnera w realizacji usług agenta transferowego i usług księgowości funduszy.

Poznaj stanowisko: Tester

Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl