Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Jawor Tłumacz Jawor
Tłumacz j. włoskiego – praca stacjonarna (Student/ osoba bez doświadczenia zawodowego)

IS-Polska Sp. z o.o.
Jawor
specjalista junior / mid
praca stacjonarna
625 dni temu

IS-Polska Sp. z o.o. Industrialesud jest grupą międzynarodową, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, permanentnie zaangażowaną w pogoń za zaspokojeniem potrzeb tzw. car makers.

Miejsce pracy: Jawor
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie komunikacji dla włoskojęzycznych gości.
  • Wykonywanie tłumaczeń pisemnych.
  • Prowadzenie tłumaczeń w trakcie spotkań, szkoleń, wizyt.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (może być w trakcie).
  • Biegła znajomość j. włoskiego w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.
  • Pakiet socjalny.
  • Przyjazną atmosferę pracy.