Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Tłumacz Dolnośląskie
Tłumacz języka niderlandzkiego

KomFort Polska Sp. z o.o
dolnośląskie, Home Office
praca stacjonarna
3462 dni temu

Ogłoszenie numer: 552236, z dnia 2014-11-25

Firma Komfort świadczy swoje usługi od kilku lat na rynku Belgijskim, w związku z poszerzeniem swojej działalności poszukujemy nowych osób do współpracy w zakresie języka niderlandzkiego.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Home Office

Opis stanowiska

  • tłumaczenie tekstów technicznych (budowlanych),

  • tłumaczenie specyfikacji budowlanych,

  • tłumaczenie stron internetowych,

  • pomoc przy tworzeniu i tłumaczeniu kampanii reklamowych.

Wymagania

  • biegła znajomość języka niderlandzkiego,

  • doświadczenie w tłumaczeniu oraz redagowaniu tekstów,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy,

  • zdolności interpersonalne,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • wsparcie wyspecjalizowanych współpracowników,

  • warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • pracę w systemie Home Office.